Büro ve Ofis Taşimacılığı - Marmaris Taşımacılık

Marmaris Birgül Evden Eve Nakliyat firması olarak evden eve nakliyat hizmetlerinde göstermiş olduğumuz  üstün başarı ve gayreti ofis büro taşımacılık hizmetlerinde de sergilemek’ teyiz. Büro taşımacılığı hizmetlerinde ilk olarak ofis içerisinde keşif sağlanarak taşınma programı hazırlanır.Birgül Evden Eve Nakliyat  firması olarak evden eve nakliyat hizmetlerinde göstermiş olduğumuz üstün başarı ve gayreti ofis büro taşımacılık hizmetlerinde de sergilemek’ teyiz. Büro taşımacılığı hizmetlerinde ilk olarak ofis içerisinde keşif sağlanarak taşınma programı hazırlanır.

Bu doğrultuda eşyalarınızın yoğunluk miktarı, dosyaları konulacağı koliler, kırılacak eşyalar için ayrı hazırlanan koliler, çalışacak personel sayısı, kullanılacak ekipmanlar gibi hususlar önceden değerlendirilir ve ona uygun taşınma programı hazırlanmış olur.

Ofis içeri’sinde bulunan eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi bakımında iyi düzeyde ambalaj yapılması gerekmektedir. En küçük bir eşyanızın çizilmesi, hasar alması veya kaybolması durumunda işlerinizde zaman kaybına neden olabilmektedir. Taşıma işlemlerine başlarken eşyalarınızın ambalajının hepsi paketlendikten sonra numaralandırma işlemi yaparız ve numara sırasına göre eşyaların yeni ofisiniz içerisindeki yerleşimi yapılır. Böylelikle hiçbir karışıklığa mahal verilmemiş olunur.

Marmaris Ofis ve BüroTaşımacılığı

Büro nakliye işlemlerinde taşıma sorunu yaratan eşyalar genellikle dolap ve masalardır. Dolap masa türündeki eşyalar ilk olarak firmamız bünyesinde görev alan marangoz personelleri demonte işlemi yapar. Daha sonra demonte edilen eşyalara paketleme işlemi yapılır ve araç içerisine yerleştirilir.

Eğer masa, dolap, sandalye türündeki eşyalarınız ofisiniz içerisinde oldukça yoğun ise ve eşyalar yüksek katlı bir binadan taşınacaksa asansörlü  nakliyat sistemini kullanarak iş yükünü hafifletmeyi planlarız. Eğer eşyalarınızı yeni ofisinize taşınana kadar muhafaza edecek yer bulamıyor iseniz eşya depoları mızda ofis eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Depolarımız 7 gün 24 saat kayıt yapan kamera sistemiyle izlenip, güvenlik personelimiz tarafından korunan bir depoda eşyalarınız saklanacaktır.

Taşınma sırasında oluşabilecek sorunlara karşı nakliye sigortası önceden yapılır. Ofis büro taşımacılık hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmak için firmamızı günün her saati arayabilirsiniz. Ofis ve Büro Taşımacılığı sırasında doğabilecek sorunlara karşı eşyalarınızı nakliye sigortası kapsamına almakta. Sigorta işleminde ekspertiz elemanımız eşyalarınız ekspertiz ücretini çıkaracaklar.Ekspertiz hizmetimiz ücretsiz olarak verilmek tedir.

Eşya taşıma, büro taşıma konusunda Ankara da aranan bir firmayız. İstanbul nakliyat firmaları  arasında  en uygun fiyat, sorunsuz ve güvenilir bir firma olduğumuzu bildirmek isteriz.

Marmaris Ofis Taşınma Ücreti ve Ürün Güvenliği

Yapımızdaki müşterilerimizin tüm taleplerini benimseyen tüm personelimiz titizlikle karşılanmaktadır. ev ürünleri taşıma hizmeti, güven, sağlamlık ve hız, İstanbul’daki nakliye firmamız ile sürekli ve bekleme hizmeti prensiplerine göre uygulanmaktadır. ev taşımacılığı olarak ilimizde garantili nakliye ve ulaşım hizmeti sunuyoruz.

Firmamız, tüm ürün modellerinin sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamak için çeşitli çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Masalar, sandalyeler ve diğer mobilyalar, dikkatli bir şekilde paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Evden eve nakliyat firmaları olarak, her bir eşyanın güvenliğini maksimum bir şekilde sağlamayı hedeflemekteyiz.

Bu hedefi gerçekleştirmek için de, her türlü önlemi almaktayız. Örneğin kırılması muhtemel olan ürün modelleri için özel kutular kullanmaktayız. Evden eve nakliyat hizmetinin profesyonel bir şekilde verilmesi için de günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan araç modellerini tercih etmekteyiz. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Ayrıca asansörlü araçlar sayesinde de tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adreslere götürmekteyiz.

Büro & Ofis Taşimacılığı için Telefonlarımız

 

 Ofis  : 0252 412 44 38    Cep  : 0545 423 01 71   Whatsapp web  : +90 545 423 01 71

 

error: Content is protected !!
×

MERHABALAR!

Evden Eve Nakliyat ve Şehirlerarası Taşımacılık Hizmeti Almak İçin Aşağıdaki İletişim Adres'lerimizden birini tıklayın WhatsApp veya bize bir e-posta gönderebilirsiniz.

info@marmaris-evdenevenakliyat.com

× BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ ?