Paketleme ve Montaj – Güvenli Paketleme Hizmeti

Birgül Nakliyat paketleme yapacağı malzemeye göre ekipmanları belirlemeden önce 1 gün öncesinden expertiz göndererek ne tür bir malzeme gerektiğine  dair inceleme yapar.Yapılan incelemeden sonra uygun araç,ekip ve ekipman yollayarak uygun pakatleme işlemini gerçekleştirir. Yılların verdiği deneyimle Paketleme işini  En İyi İcra Eden Tek Firma Olmanın Mutluluğunu İleri nesillere aktarmaya devam ederek siz değerli müşterilerimizi referanslar ‘ımız arasına almaya devam edeceğiz…Ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür. Birgül Nakliyat tarafından görevlendirilen uzman taşıma elemanlarımız, eşyalarınız  darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun diye balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır.

Genel Paketleme Tekniklerinden yaralanmak için Arayın

Taşınma esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi ve korunaklı bir şekilde paketlenmesi çok önemlidir. Bunun için eşyalarınız özelliklerine göre ambalaj malzemeleri ile ambalajlanıp taşınma esnasında zarar görmesini engelliyoruz. Profesyonel bir nakliye şirketinde çalışan ekip; eşya cinsine göre değişen çeşitli ambalaj malzemelerini hazırlamak için taşıyacakları eşyaları önceden görmek ekspertiz yapıp eşya listesi isteyebilir. Ne kadar ambalaj malzemesinin  kullanılacağı onlar için önemli gereksiz malzeme alarak aracın m³ ünü eşya alma kapasitesini düşürmek istemez. Eğer ellerinde o ambalaj malzemesi yeteri kadar yoksa önceden sipariş edip, önlem almak isteyebilirler. Müşterilerinin karşısında mahçup olmak istemezler.

Profesyonel nakliyat firmaları; siz eşya sahiplerinin zahmetsiz bir taşıma gerçekleştirip, derin nefes alabilmeniz ve kendi şirketlerinin de size en sağlıklı hizmeti vermeyi amaçlar.  Rastgele taşıma’nın ucuz fiyatla rağbet gördüğü son zamanlarda bunlara dikkat ederseniz zarara uğramaktan kurtarabilir.

blankNakliyesi yapılacak eşyaların zarara uğramaması için dikkatli paketlenmeli ve depolanmalıdır. Nakliyat sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için elimizden geleni yapıyoruz ama paketleme işlemi düzgün yapılmadığı zaman bir takım sorunlar oluşmaktadır.  Minimum sürede ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz yere ulaştırmak için gereken maksimum gayreti göstermekteyiz ve bu aşamada ambalajlama ve paketleme hizmetimiz ilede bu süreci bütünleştiriyoruz.

Evden eve nakliyat da iyi bir taşımacılık için en önemli unsur şüphesiz eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi ve ambalajlanmasıdır.  Firmamızca paketleme ve ambalajlama malzemesi olarak köpüklü naylon, ambalaj kağıtları ve sık aralıklarla değiştirilen battaniyeler kullanılmaktadır.

Salon, oturma odası, yemek odası ve yatak odası mobilyasına göre ambalaj malzemesi seçilir ambalajlanır ve demonte-monte işlemi yapılır. Tüm kırılacak eşyalarınız firmamız personelince özel ambalaj yapılarak sarılır, özel fıçılara konulup hiç bir şekilde zarar görmeyecek şekilde önlemler alınıp taşınır.

Bugüne kadar karşılaştığımız en büyük sorunlardan biri müşterilerimizin paketlemeyi yanlış yapması ya da etiketleme yapmamalarıdır. Kırılacak eşyaların üzerine mutlaka etiketleme yapılmalıdır.

Ağır eşyaları büyük kutulara koymak taşınma istifleme aşamasında büyük kolaylık sağlamakta hem de güvenli taşınmayı sağlamaktadır.  Paketleme hizmeti profesyonel bir şekilde yapıldığı zaman eşyaların zarar görmeden taşınması gerçekleşir…

                                                         Genel Paketleme için Telefonlar

blank

   Ofis   : 0252 412 44 38    Cep  : 0545 423 01 71  Whatsapp web  : +90 545 423 01 71