Evden Eve Nakliyat – Kusursuz Taşımacılık

Marmaris Birgül Nakliyat, Yılların tecrübe’leriyle halkımıza hizmet etmekten onur duyuyoruz.Şehiriçi ve şehirler arası taşımacılığı’nda Sigortalı paketli ulaşım endüstrisinde lider bir evden eve firmasıyız. Işimiz, profesyonel ekip ve geniş araç filomuz evdeki malzeme sanayi malzemeleri büro ve. Tekstil ürünlerinde ekonomik ve kaliteli hizmetler sunmaktayız. Ev taşima zahmetli bir iş koludur. Eşyalara özen gösterilmelidir.

Marmaris Birgül Nakliyat olarak Dürüst hizmet anlayışımız profesyonel ekibimiz’le, kalıcı müşteri memnuniyet’ini hedefliyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde evden eve ulaşım nakliyat ve müşteri memnuniyetini Her zaman ön planda tutan evden eve nakliye firmamız her zaman öncü olmuştur. Evden eve  taşınma, şehirlerarası ve kentsel ulaşım arasındaki. Tüm illere sigortalı ve paketlenmiş olarak hizmet vermektedir.

Birgül Nakliyat Evden Eve taşımalarda cazip fiyatlarla taşımak için büyük imkanlar sunmaktadır. Evden eve taşınmasında büyük kolaylık. Ev sahibi olanların rahatlığını ve güvenilir bir ekip ile çalışmanın mutluluğunu yaşamak için Birgül Nakliyat’a gelebilirsiniz. Evde teslimat öncesi, malların envanteri uzmanlık operasyonu ile yapılır ve sebep. Gerekli ambalaj malzemesi, personel sayısı ve aracın ebadı. Gibi önemli kriterleri açıklığa kavuşturmaktır.

Evinizi taşımaya karar verdiniz.Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Birgül Nakliyat danışma merkezimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Sitemizde, evden eve nakliye ücretleri, ücretsiz araç yeri dönüş paylaşımı burada ücretsiz olarak yapılabilir. Nakliye ücreti almak isteyen müşteriler, talep formuyla daha hızlı ulaşır.

 Evden Eve Nakliyat Hizmetleriblank

Mobilyalar: Özel ekipler tarafından demontesi yapılan mobilyalar avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.

Ayna – Cam ve Hassas Eşyalar: Özel beyaz kağıt ve yumuşak havaklı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir. Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.

Yatak, Koltuk ve Sandalye: Bu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır. Şifonyer, Yemek Masası,Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin: Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve strech kullanılarak sabitlenir. Graft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonra plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Elbise: Gardolap içersinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir. Çekmeceler içersinde bulunan diğer elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek taşınır.

Beyaz Eşyalar: Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Elektronik Eşyalar: Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır.

Avize, Lamba: Demontesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış tahta sandıklara yerleştirilerek beyaz kağıt ve köpükler ile muhafaza edilir.

Antika , Seramik, Porselen , Resim, Yağlı Boya Tablo: Bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar  tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içersinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.

Ayakkabı, Çanta: Ayakkabı ve çantalar ayrı ayrı beyaz kâğıtlar ile sarılarak kolilenir. Ayakkabı ve çantaları ezilmemesi için muhteviyatı yüksek küçük koliler kullanılır.

Mutfak Eşyalar: Porselen tabak ve fincanlar yumuşak havalı naylon kullanılarak paketlenir ve ayrı kolilenir. Diğer mutfak eşyaları beyaz kâğıtla sarılarak havalı naylonlar ile beslenir ve muhteviyatı yüksek koliler kullanılır.

Banyo ve Temizlik Malzemeleri: Banyodaki tüm malzemeler cinsine göre (havlu, parfüm, diş macunu, paspas, duş malzemeleri, elektrikli aletler) kolilenir. Birgül Nakliyat kirli battaniye, silindir şekilli kimyasal madde kutularıve benzeri ambalaj malzemeleri kullanılmaz.

Evden Eve Nakliyat için Telefonlarımız

blank

   Ofis   : 0252 412 44 38    Cep  : 0545 423 01 71  Whatsapp web  : +90 545 423 01 71