Depolama Hizmeti - Güvenli Depolama

Günümüzde insanlar birçok sebepten ötürü evlerindeki eşyaları depolama ihtiyacı duyarlar. Bu sebepler arasında yurt dışı seyahati, tadilat işleri, yeni eşyalar almak vb. yer alır. Çözüm Depolama olarak müşterilerimizin her türlü eşya depolama talebine cevap veriyoruz. Ev Eşyası Depolama tam bir ev eşyasını ya da sadece kullanmadığınız  parçaları depolayabiliriz. Firmamız İstanbul merkezli olup ev eşyası, parça eşya, paketli eşya vb. her türlü eşyayı depolayabilmektedir.

Depolarımız 7/24 güvenlik elemanlarımız tarafından korunmaktadır. Ayrıca eşyalarınız depolarımıza girdikten sonra sigortalanmaktadır. İstanbul ve Marmaris ev eşyası depolama firmaları arasında kendimizi kanıtlamış ve daima ileriyi düşünmüşüzdür.

Sizde hemen (0252) 412 44 380545 423 01 71  no’lu telefonlardan bize ulaşın evinizi  depolayalım.

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama sektöründe öncü kuruluşlardan olan eşya depolama firmamız ev, ofis eşyası depolama, paketleme, nakliyat, taşımacılık hizmetleri kapsamında kullandığı size özel ambalajlama & paketleme materyalleri konusunda da hizmet kalitesindeki titizliği göstermekte olup, eşyalarınızı depoya taşırken her türlü güvenceyi sizlere sunmaktadır. Eşya depolama hakkında ve depolarımız ile ilgili detaylı bilgiler için online  iletişim  panelimizi veya 7/24 saat aktif olan telefonlarımızla bizlere ulaşabilirsiniz.

Depolarımız Oda sistemli olup herhangi ufak bir olumsuz etkinliğe karşı Axa ve anadolu sigortası  ile güvence altındadır. Tüm depolarımız güncel kampanya‘larımız ile siz değerli müşterilerimize özel oda sistemli eşya depolama hizmeti sunmaktayız.

Profesyonel Paketleme ve Depolama

Başta İstanbul ve çevresi olmak üzere Birgül Depolama Türkiye’nin her tarafında hizmet veren bir depolama firmasıdır.

Eşya depolama hizmeti her şeyden önce iyi ve kaliteli depolara sahip olmakla başlar.  Eşya Depolama firması olarak bunun bilincinde olup depolarımıza gerekli önemi göstermekte ve sürekli gelişmekteyiz. İstanbul ev eşyası depolama firması olarak kurulan Eşya Depolama firması başta fazlalık olan eşyalarınızı depolamak için kurulmuş daha sonra ise sürekli gelişerek evinizde bulunan tüm eşyaları depolayabilme imkanı sunmuştur. İstanbul’un çeşitli bölgelerinde depoları olan Depolama firması eşyalarınızın cinsine ve miktarına göre depo seçer ve eşyalarınızı size ayırdığı bölüme depolar. İstanbul’da depolanacak eşyanızı kendi araçlarımızla ve ekibimizle yine kendi depomuza getiriyoruz. Taşımaya gelen ekibimiz daha eviniz deyken eşyanızı ambalajlamakta ve araca ambalajlı bir biçimde yerleştirmektedir.  İstanbul ev eşyası depolama firmaları arasında kendini kanıtlamış olan Birgül Nakliyat  Depolama her daim kendini geliştirmiştir.

Depolama parça eşyalarınızı depolamanın yanı sıra komple 2+1 3+1 vb. ev eşyanızı da depolayabilmektedir.  Genelde yurt dışına çıkacak olan ya da evinde uzun süreli tadilat yapacak olan kişiler tarafından tercih edilir. Eşyalarınızı cins ve boyutlarına göre ayırdıktan sonra depolama kutularımıza yerleştirmekte ve bu şekilde güvenli bir biçimde depolamaktayız.  Ayrıca depolarımıza getirilen eşyalarınız depolandığı süre boyunca sigortalanmaktadır. Depolarımız 7/24 güvenlik sistemleriyle donatılmış olup belirli aralıklarla temizlenmektedir.

Eşya depolama Fiyatları

İstanbul’un her gün gelişen her semti paha biçmez hale gelmiştir. Tatile çıkacağınızı var sayarsak örneğim 6 ay yurt dışı seyahatı yapacaksınız hele evinizde kira ise 6 aylık ev kirası size pahalıya mal olmasın aylık cazip fiyatlarla evinizi iş yerinizi ister 1 ay ister 6 ay ne kadar bırakmak istiyorsanız uygun depolama fiyatlarımızla eşyanız daha güvende ve sigortalı bir şekilde depomuzda  korumasını biz sağlıyalım sizde istediğiniz gibi tüm seyahat’lerinizi keyfini cıkarın Birgül  depolama  olarak  her bütçeye uygun aylık eşyanızı gönül rahatlığıyla eşyanızı depolayabilirsiniz.

                                                  Eşya Deolama Hizmeti İçin Telefonlarımız

 

   Ofis      : 0252 412 44 38    Cep     : 0545 423 01 71  Whatsapp web   : +90 545 423 01 71

 

 

error: Content is protected !!
×

MERHABALAR!

Evden Eve Nakliyat ve Şehirlerarası Taşımacılık Hizmeti Almak İçin Aşağıdaki İletişim Adres'lerimizden birini tıklayın WhatsApp veya bize bir e-posta gönderebilirsiniz.

info@marmaris-evdenevenakliyat.com

× BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ ?