Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat – Güvenli Hizmet

Birgül Nakliyat tümü Araç Takip Sistemi ile donatılmış 10 araçlık özmal, 30 araçlık sözleşmeli araç filosu ile Şehiriçi ve Şehirlerarası Hizmet vermektedir. İstanbul bölgesine yıllarını veren firmamız şehirlerarası taşımacılık hizmetleri konusunda tüm bölgelere bu hizmeti en iyi şekilde vermeye başlamıştır.

Ülkemizin her bölgesinde tayin olsun ya da özel sebepler olsun taşınan binlerce vatandaşımız mevcuttur.Özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde görülmektedir. Bu yoğunluk beraberinde şehirlerarası taşımacılık  hizmetini de beraberinde getirmektedir. Firmamız profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile Türkiye’nin her tarafından zamanında ve güvenle hizmet vermektedir.

Ülkemizin hemen hemen her bölgesinde profesyonel taşımacılık hizmetleri sunan Birgül nakliyat, Şehirler Arası evden eve nakliyat alanında kendisini en iyi şekilde geliştirmiştir. 1977 yılında İstanbul bölgesinde evden eve nakliyat hizmetleri sunmaya başlayan firmamız Ankara, Bursa, İzmir ve Muğla  Marmaris  Şubeleri ile hızlı, güvenli taşıma hizmetleri ile sizlere kaliteli ev taşıma hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Çünkü eşyalarınız şehir içi deyil iller arası taşındığı için güven duyulan  firmalarla çalışmak gerektirir.Birgül Nakliyat   Şehirlerarası taşımacılık konusunda titizlikle çalıştığımız için sizin hiç bir endişe duymanıza gerek kalmaz.

blankŞehirlerarası Evden Eve Nakliyat için mesafe uzunluğu nedeniyle eşyalar doğru paketlenmelidir. Birgül nakliyat bu durum için müşteri memnuniyetini göz önüne alarak mobilya ve diğer eşyaları özenle paketleyip yerleştirmektedir. Mobilyalar özel olarak şuan ki oturduğunuz evinizden de monte edilir. Taşınacağınız evin odasında ise tekrar montajı yapılır.

Başta İstanbul olmak üzere Marmaris, Muğla, Balıkesir, Afyon, Yozgat, Sivas, Erzurum, Ağrı, Tokat, Mardin, Malatya, Diyarbakır, Uşak, Van, Zonguldak, Kahramanmaraş, Karaman, Artvin, Trabzon, Samsun, Ordu, Çanakkale,Tekirdağ, İzmir, Sakarya, Antalya, Aydın, İzmit, Kocaeli, Bursa ve daha birçok şehir e şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Ülkemizdeki hemen hemen her şehir e sevkiyatlar gerçekleştirmekteyiz.

       Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat İçin Telefon Numaralarımız

blank

Ofis     : 0252 412 44 38    Cep  : 0545 423 01 71  Whatsapp web  : +90 545 423 01 71