Marmaris Birgül  Nakliyat Türkiye’nin dört bir yanında nakliyat hizmeti veriyoruz derken şaka yapmıyorduk.     Nakliyecilik sektöründeki tecrübemizi tüm Türkiye’deki bütün illerde ve ilçelerde size sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Her bölgede, her bucakta, her beldede, her şehirde, her ilçede kurduğumuz nakliyat ağımız sayesinde  size ve sevdiklerinize evden eve hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Marmaris ili de hizmet alanlarımızdan sadece bir tanesi. Güzel ülkemizin güzel şehirlerinden olan bu şehirde evden eve nakliyat hizmeti sunmak da bizim için gurur verici. Marmaris evden eve nakliyat konusunda yoğun ve hareketli bir şehir. Ticaretin hızlı ve akıcı olması sebebiyle kurumsal yük taşımacılığında da lokomotif şehirlerden bir tanesi. Türkiye’nin her yerinden Marmaris’ya. Marmaris ‘dan tüm Türkiye’ye nakliye taleplerinize karşılık verebilecek bir ekibe sahibiz. Tüm Türkiye’nin bütün her yerini gezen kadromuz ülkenin dört bir yanına hizmet götürüyor.

Farklı farklı yaşamların izlerini taşırken, bir çok insanın hayatına da ortak oluyor. Nakliyat hizmeti sunduğumuz her insanın güler yüzü ile karşı karşıya kalıyor ve bir tebessümünü görüyor. Çünkü yaptığımız işi, sadece evden eve nakliye olarak görmüyor size ve sevdiklerinize mutluluk sunabilecek bir uğraş olarak görüyoruz.

Marmaris insanının sıcaklığını hissederken, evinizin ve eşyanızın da huzurlu ve sorunsuz bir şekilde taşınmasına gayret ediyoruz. Tanıştığımız, iş ortaklığı yaptığımız çoğu müşteriden daha önceki olumsuz tecrübelerini dinliyoruz. Bizimle çalışan, evini ve yuvasını bize taşıtan bütün müşterilerimizden ise mutluluk dolu sözler işitiyoruz. Çünkü biz işimize yaparken para kazanmayı değil önce hizmet etmeyi amaç ediniyoruz.

Kendi başımıza gelmesini istemediğimiz nakliyat hizmetinin, başkasının başına da gelmesini istemiyoruz.

Empati bilinci ile çıktığımız bu yolda başlıca hizmet alanlarımız olan ;

– Evden eve nakliyat,

– Asansörlü evden eve nakliyat,

– Antika eşya ve pano taşima,

– Depo taşımacılığı,

 Ücretsiz ekspertiz

gibi alanlarda mutluluğunuza ortak olmanın gururunu yaşıyoruz.

Marmaris ili sınırları içerisinde kalmayan hizmetlerimiz, tüm ülke sınırlarına yayılıyor. Evden eve nakliyat deyince ülkemizde akla gelen firmalardan olmak bizi mutlu ediyor. Bölge bölge, diyar diyar ülkemizin her yerine nakliyat hizmeti sunarken, kalifiye ekibimiz ile taşınma dertlerinizi huzurlu nakliyat hizmetine çeviriyoruz.

Sizde Marmaris evden eve nakliyat hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişim‘e geçin. Size kendini nakliyat şirketi gibi tanıtan sözleşme ve belgeleri olmayan firmalar ile çalışmayın.,

Marmaris Şehirler arası nakliyat ve evden eve taşımacılık da uzman firma uygun fiyat sigortalı nakliye. Şehirler Arası Nakliyat hizmetimizle standartların üzerinde bir evden eve taşımacılık sistemi sunup gerektiğinde asansörlü vinç yardımıyla da eşyalarınızı apartman boşluklarına hiç sokmadan da taşıma yapıyoruz. Eşyalarınızı en uzak mesafelere güvenle ve en ekonomik bir şekilde taşıma yaparız. Ekonomik ve hızlı taşıma imkanı ile sizler için evden eve nakliyat işlemini kolaylaştırıyoruz. Eşyalarınızı mesafe gözetmeksizin tüm Türkiye‘ye uzak yakın fark etmez en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz. Eşyalarınız yeni adreslerine sigortalı bir şehirler arası nakliyat sistemimizle en kısa bir sürede ve güvenle ulaştırıp montajını yapıp teslim ediyoruz.

Marmaris Asansörlü Evden Eve Nakliye

Nakliyat şirketi evden eve taşımacılık işini tecrübeli bir ekip ve teknolojik ekipmanlar kullanarak eşyalarınızın zarar görmesini önlemektedir. Asansörlü  evden eve taşıma işi bundan sonra daha güvenilir ve zahmetsiz bir iş haline gelmiştir.  evden eve nakliye ile bundan sonra eşyalarınız hassas ve son derece dikkatli bir şekilde ambalajlanmakta ve yeni evinize en kısa sürede problemsiz bir şekilde taşınmanız sağlanmaktadır.

Asansörlü nakliyat işini diğer nakliye işlerinden ayıran en önemli özellik eşyaların evin dışına kapıdan değil, balkon veya pencerelere yükseltilen asansörlü vinçlerle taşınmasıdır.

Asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız, öncelikle taşınacak eşyalarla ilgili bir keşif gerçekleştirir. Evin veya ofisin asansörlü taşımaya uygun olup olmadığı değerlendirilir. Asansör makinası için en uygun yer belirlenir. Daha sonra nakliyesi yapılacak ev veya işyerlerindeki mobilya ve beyaz eşyaların havalı naylonla ambalajlanması yapılır. Modüler mobilyaların sökümü gerçekleştirilerek, aynı şekilde havalı naylona sarılır. Daha küçük eşyalar, mutfak eşyaları ve özel eşyalarınız sağlam kolilerde ve güvenli şekilde ambalajlanır. Balkon veya uygun pencereye yanaştırılan asansörle eşyalarınız personeller tarafından asansöre yüklenerek, nakliye aracına indirilir.

Birgül Asansörlü Nakliyat  işi, en doğru ekipman ve personelin birlikte ve profesyonel şekilde çalışmasını gerektiren önemli bir iştir. Eşyaların pencere veya balkondan asansörlerle indirilmesi esnasında oluşabilecek hasarların minimuma indirilmesi için gerekli önlemlerin alınması ve azami dikkatin gösterilmesi şarttır. Bu konuda uzun zamandır hizmet veren firmamız son teknolojiye uygun asansörleri ve geniş araç filosu ile uzman personel tarafından gerçekleştirdiği asansörlü nakliyat işinde bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadan faaliyetlerini gerçekleştirmiştir.

Marmaris’de Hizmet Verdiğımiz Mahalleler

Adaköy Evden Eve Nakliyat                           Armutalan Evden Eve Nakliyat                         Bayır Evden Eve Nakliyat                               Beldibi Evden Eve Nakliyat
Bozburun Evden Eve Nakliyat                       Çamdibi Evden Eve Nakliyat                            Çamlı Evden Eve Nakliyat                         Çetibeli Evden Eve Nakliyat
Çildır Evden Eve Nakliyat                                 Hatipirimi Evden Eve Nakliyat                     Hisarönü Evden Eve Nakliyat                  İçmeler Evden Eve Nakliyat
Karaca Evden Eve Nakliyat                           Kemeraltı Evden Eve Nakliyat                             Orhaniye Evden Eve Nakliyat                    Osmaniye Evden Eve Nakliyat         Sarıana Evden Eve Nakliyat             Selimiye Evden eve Nakliyat                               Siteler Evden Eve Nakliyat                     Söğüt Evden Eve Nakliyat Taşlıca Evden Eve Nakliyat                         Tepe  Evden Eve Nakliyat                                    Turgut Evden Eve Nakliyat                     Turunç Evden Eve Nakliyat
Yeşilbelde Evden Eve Nakliyat
 

Marmaris Evden Eve Nakliyat için Telefon Numaralarımız

 

   Ofis      : 0252 412 44 38    Cep     : 0545 423 01 71  Whatsapp web   : +90 545 423 01 71

 

error: Content is protected !!
×

MERHABALAR!

Evden Eve Nakliyat ve Şehirlerarası Taşımacılık Hizmeti Almak İçin Aşağıdaki İletişim Adres'lerimizden birini tıklayın WhatsApp veya bize bir e-posta gönderebilirsiniz.

info@marmaris-evdenevenakliyat.com

× BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ ?